Claudia Nails

Manicure, pedicure i kosmetyka.

 Claudia nails prowadzone jest przez sympatyczną 20 letnią Klaudię. Klaudia jest mamą i żoną, która opanowała te dwie role do perfekcji, a w międzyczasie spełnia swoje marzenia o kosmetologii. Ukończyła wiele kierunków kosmetyki i szkoleń, a potwierdzeniem tego są jej liczne certyfikaty. Klaudia pracuje w jednym z nowotarskich salonów kosmetycznych, gdzie stara się zdobywać coraz to większe doświadczenie, ale w przyszłości chciałaby rozpocząć działanie na własny rachunek.

Do tego niestety  potrzebne jest wiele czynników, a najważniejszym z nich jest zdobycie jak największej ilości klientek. Dlatego postanowiła uruchomić swój mały domowy kącik kosmetyczny, gdzie może przyjmować swoje nowo pozyskane klientki.

Claudia nails specjalizuje się w manicure (każdego rodzaju), pedicure oraz depilacji. Tutaj także zapraszamy osoby, które pragną wyregulować sobie brwi lub nałożyć hennę. W tym miejscu poczujesz indywidualizm, także ciepłą i sympatyczną atmosferę. Dzięki Claudia nails twoje paznokcie zdobędą więcej piękna, a ty będziesz uśmiechnięta. Uwierz nam – będziesz chciała tam wracać. 

A poniżej kilka zdjęć z pracy Klaudii. Czyż nie piękne? 

Możesz także obserwować ją na IG, gdzie znajdziesz wiele nowych prac 🙂 

To jak chcesz pomóc rozwinąć ten biznes? 

A może szukasz najlepszej kosmetyczki? 

Zakup już dziś usługi Claudia nails w naszym sklepie i odkryj to piękne miejsce. 

Claudia nails przyjmuje codziennie od 14:30-17:30 w Nowym Targu, aby zarezerwować termin należy kontaktować się z nami. Zakupione usługi w 100% zostaną przekazane na rzecz Claudia nails, a my nie pobieramy za nie prowizji. Wszystkie zakupione usługi zostaną także ponumerowane, aby łatwiej było nam weryfikować poszczególne zamówienia.

Po zakupie i zaksięgowaniu się środków na naszym koncie do 24h skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. 

CHCIELIBYŚMY PODZIĘKOWAĆ ZA WSPIERANIE LOKALSÓW.