Indywidualna wycena lub bardziej
skomplikowany projekt?

a może potrzebujesz zmian i nie wiesz jak to ugrać? 
żaden problem  – porozmawiajmy o twoim projekcie na spotkaniu, bo jak to mówią poprzez rozmowę można rozwiązać wszystko.

Umów się na rozmowę a my wytłumaczymy wszystko, odpowiemy na pytania, a także indywidualnie wycenimy usługę.

Jak odbywają się spotkania?
pon, pt – online
wt, śr, czw, sb – stacjonarnie w siedzibie firmy

Jak?
wybierz temat rozmowy używając kalendarza spotkań oraz dogodny termin i czas, a resztę to już czekaj na maila z potwierdzeniem i linkiem do platformy.

Koszt?
wszystko jest darmowe – bo rozmowa nie może być płatna.

To jak widzimy się?

Zdecydowany na usługę?

możesz zakupić ją online. Pamiętaj – wszystkie zakupy są bezpieczne. Po zakupie nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wykonania usługi, a także poznania Twojej wizji.

Dobra wiadomość jest taka, że teraz istnieje możliwość rozłożenia płatności na 6 lub 10-cio miesięczne raty. 

Nie jesteś zdecydowany – czy podołamy? 

Sprawdź nasze portfolio i przekonaj się, że nasza kreatywność wybiega poza szablony i utarte ścieżki, albo zakup usługę online. 

Co zyskujesz u nas?

Dzięki nam zbudujesz swój unikatowy wizerunek, a inni Ci będą zazdrościć. Dla naszej agencji reklamowej żadna strona internetowa i sklep online nie mają nic do ukrycia. Znamy się na tym – co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. 

Specjalizujemy się także w grafice komputerowej dla której poświęciliśmy plany gastronomiczne 🙂 

Nie tylko wykreujemy Twoją markę, ale także katalogi, gazetki promocyjne, ulotki, plakaty – a wszystko proponujemy drukować na ekologicznych materiałach. 

Nie myśl, że tylko to u nas zyskujesz. Szaflarski Agency pozwoli Ci także na wykreowanie swojej firmy w sieci. Dzięki nam stworzysz social media, wizytówkę Google, a także landing page.

Dla naszych klientów zakładamy także firmy, prowadzimy aukcje na market placach, a także piszemy teksty nie tylko na blogi, ale również na strony i sklepy internetowe.

To jak działamy z Twoim biznesem? 

agencja reklamowa projektowanie i tworzenie stron internetowych