Jaskulski hairdresser

Fryzjerstwo w twoim domu.

Jaskulski hairdresser to sztuka fryzjerstwa połączona z pasją. Robert, bo tak nazywa się ten wirtuoz nożyczek, prowadzi usługi mobilne – jak sam to określa „ kocham jazdę samochodem, tak samo jak włosy”.

Chcąc połączyć te dwie miłości postanowił otworzyć salon na kółkach. Robert od zawsze kochał fryzjerstwo, to stało się jego nie tylko pasją, ale także zarobkiem – doceniają, go najbardziej Ci którzy postanowili mu zaufać, a w swoim miasteczku uważany jest za bohatera włosów. 

Kochając fryzjerstwo chciałby w przyszłości założyć swoje atelier w Krakowie – no ale cóż – to wymaga stałych klientów, dlatego, też Robert postanowił dołączyć do naszej akcji #WspieramyLokalsów i sprzedać swoje usługi – bo ma nadzieję, że to pomoże mu w pozyskaniu jak największej ilości klientów, a to będzie rokować na otwarcie biznesu.

Doświadczenie zdobywał u wielu profesjonalnych stylistów, co może potwierdzić wieloma certyfikatami. Najważniejsze, że poświęcił się pasji, a idzie mu to naprawdę rewelacyjnie. Co przedstawiają poniższe zdjęcia. 

Jaskulski hairdresser specjalizuje się w fryzjerstwie damsko – męskim, ale nie boi się także obcinać maluchów – bo jak sam mówi „ kocham dzieci, a dzieci kochają mnie”. Kochając to co robi stworzy z Twoich włosów i z Ciebie gwiazdę 🙂 nie żartujemy, taka jest prawda – w końcu sami korzystamy z jego usług. 

To jak chcesz pomóc rozwinąć ten biznes? 

A może szukasz fryzjera, by zajął się Twoimi włosami od podstaw w zaciszu swego domu? 

Zakup już dziś usługi Jaskulski hairdresser w naszym sklepie i daj zaopiekować się swoimi włosami w najlepszy z możliwych sposobów. 

Jaskulski hairdresser jest otwarte codziennie i prowadzi usługi mobilne w województwach: małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, opolskie, dolnośląskie, lubelskie oraz łódzkie. Wystarczy, że wybierzesz województwo, a usługa sama się naliczy 🙂 

To jak chcesz umówić się na termin ? Wystarczy skontaktować się z nami.

Zakupione usługi w 100% zostaną przekazane na rzecz Jaskulski hairdresser, a my nie pobieramy za nie prowizji. Wszystkie zakupione usługi zostaną także ponumerowane, aby łatwiej było nam weryfikować poszczególne zamówienia.

Po zakupie i zaksięgowaniu się środków na naszym koncie do 24h skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. 

CHCIELIBYŚMY PODZIĘKOWAĆ ZA WSPIERANIE LOKALSÓW.