#WspieramyLokalsów

Program partnerski dla przedsiębiorców lub osób prywatnych, które chciałyby sprzedawać przez internet – nie koniecznie zakładając sklep i ponosić koszty marketingowe : #WspieramyLokalsów

Pandemia trwa i póki co nikt nie jesteśmy w stanie ogłosić daty jej zakończenia. Swoją upadłość ogłaszają natomiast kolejni przedsiębiorcy, którzy zamykają kolejne biznesy, a wiele osób straciło pracę z dnia na dzień.

Chcesz coś zrobić, jakoś pomóc , ale nie wiesz jak? Dołącz do akcji.

Jest to otwarte przedsięwzięcie o charakterze ratunkowym, którego celem jest przeciwdziałanie skutkom i szkodom, jakie wyrządził w gospodarce koronawirus. Akcja skierowana jest do wszystkich, którym nie jest obojętny los lokalnych przedsiębiorców oraz los wielu osób. Pamiętajmy, że pomoc i wsparcie, jakie dziś im okażemy, przyczyni się nie tylko do ocalenia wielu wspaniałych miejsc przestrzeni publicznej, ale także pomoże innym zdobyć źródło dochodu, które jeszcze nie tak dawno wszyscy mieliśmy pewne. U nas nie selekcjonujemy, każdy jest ważny i każdemu postaramy się pomóc.

a czym polega akcja?

Akcja polega na wspieraniu lokalnego biznesu lub osób prywatnych w oparciu o przekazanie zakładki na sprzedaż internetową i odpowiedni marketing oraz obsługę tychże zamówień. Twoim zadaniem i jedynym kosztem będzie produkcja i wysyłka produktów do klienta.

Czy taki układ jest ok? 

Oczywiście, gdyż żadna ze strona w tej kwestii nic nie traci, a może bardzo dużo zyskać. Cała akcja dla Lokalsów jest darmowa. Nie ponoszą kosztów utrzymania sklepu, nie ponoszą kosztów marketingowych oraz kosztów obsługi internetowej zamówień. To wszystko leży po naszej stronie.

Akcja mamy nadzieję, że pójdzie w świat, wciągając kolejne osoby i w ten sposób, na pewno uda nam się pomóc wielu przedsiębiorcom, jak i zwykłym ludziom, którzy stanęli nad przepaścią. Wszyscy wiemy, jak wielką siłę oddziaływania ma Facebook i sklep internetowy. Wykorzystajmy więc razem jego potencjał do stworzenia potężnego narzędzia do walki z kryzysem i pomocy lokalnym przedsiębiorcom i osobom. Włączajmy się do akcji, podawajmy dalej i pomagajmy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7