o nas

Szaflarski Agency to agencja reklamowa mieszcząca się w Krakowie, która świadczy usługi zdalnie lub stacjonarnie. 

Zapraszamy każdego do umawiania terminu spotkania. W poniedziałek, piątek zapraszamy na spotkania online, a we wtorek, środę, czwartek i sobotę na spotkania stacjonarne. 

my w statystykach?

+ 0
klientów
+ 0
projektów
+ 0
stron i sklepów
+ 0
opinie
agencja reklamowa krakow tworzenie i projektowanie stron internetowych

co mówią o nas klienci?

Farmona

Hotel farmona
„Indywidualne podejście i kreatywność. Wspaniała współpraca, dziękujemy."

Karolina

Fixly.pl
„Profesjonalna obsługa, wykonanie w najszybszym terminie zgodnie z zaleceniami. Jak grafika i strony internetowe to tylko tutaj."

Jacy jesteśmy na codzień?

agencja reklamowa Szaflarski Agency tworzą pro wolnościowi ludzie. 

Co to oznacza?

Naszym zdaniem każdy powinien mieć możliwość swobodnego wyrażania siebie, nie metkujemy ludzi, nie ograniczamy, w muzyce, życiu, seksualności, genderowości – staramy się być wolni nie zgadzamy się, by inni ludzie nas oceniali i nie pozwalali być sobą – dlatego i my nie oceniamy innych. 

W naszych szeregach nie znajdziesz żadnych objawów homofobii, dyskryminacji – co odwzorowuje nasze logo –  u nas będziesz czuł się wolny i potrzebny. My zawsze liczymy się z Twoim zdaniem, bo jest równie wartościowe jak każde inne. 

Jaką pomoc u nas znajdziesz?

jako marka reklamowa która ceni każdego i z każdym się liczy – przedstawiamy ciągle wiele pakietów pomocowych jak: Pomoc Lokalsom. 

Wszystkie nasze usługi możesz także rozłożyć na dogodne raty. Ceny przygotowane są w różnych cenowych kategoriach, aby każdy otrzymał takie same wsparcie jak inni. 

Każdy jest inny, ale każdy wartościowy.