o nas

Szaflarski Agency to agencja reklamowa mieszcząca się w Krakowie, która świadczy usługi zdalnie lub stacjonarnie. 

Zapraszamy każdego do umawiania terminu spotkania. W poniedziałek, piątek zapraszamy na spotkania online, a we wtorek, środę, czwartek i sobotę na spotkania stacjonarne. 

my w statystykach?

+ 0
klientów
+ 0
projektów
+ 0
stron i sklepów
+ 0
opinie
agencja reklamowa krakow tworzenie i projektowanie stron internetowych

co mówią o nas klienci?

Farmona

Hotel farmona
„Indywidualne podejście i kreatywność. Wspaniała współpraca, dziękujemy."

Karolina

Fixly.pl
„Profesjonalna obsługa, wykonanie w najszybszym terminie zgodnie z zaleceniami. Jak grafika i strony internetowe to tylko tutaj."

Jacy jesteśmy na codzień?

jesteśmy pro wolnościowymi ludźmi, gdyż naszym zdaniem każdy powinien mieć możliwość swobodnego wyrażania siebie, nie metkujemy ludzi, nie ograniczamy, w muzyce, życiu, seksualności, genderowości – staramy się być wolni nie zgadzamy się, by inni ludzie nas oceniali i nie pozwalali być sobą – dlatego i my nie oceniamy innych. 

W naszych szeregach nie znajdziesz żadnych objawów homofobii, dyskryminacji – co odwzorowuje nasze logo –  u nas czuł się wolny i potrzebny. U nas będziemy zawsze liczysz się z Twoim zdaniem, bo jest równie wartościowe jak każdego.

Jakie zmiany u nas znajdziesz?

jako marka która ceni wszystkich i liczy się z każdym – przedstawiamy ciągle wiele pakietów pomocowych jak: Pomoc Lokalsom.  Wszystkie nasze usługi możesz także rozłożyć na dogodne raty. Nasze ceny przygotowane są w różnych cenowych kategoriach, by każdy otrzymał takie same wsparcie jak inni. 

Każdy jest taki sam i każdy jest ważny.