Claudia Nails

Claudia nails prowadzone jest przez sympatyczną 20 letnią Klaudię. Klaudia jest mamą i żoną, która opanowała te dwie role do perfekcji, a w międzyczasie spełnia swoje marzenia o kosmetologii. Ukończyła wiele kierunków kosmetyki i szkoleń, a potwierdzeniem tego są jej liczne certyfikaty. Klaudia pracuje w jednym z nowotarskich salonów kosmetycznych, gdzie stara się zdobywać coraz to większe doświadczenie, ale w przyszłości chciałaby rozpocząć działanie na własny rachunek.

Do tego niestety  potrzebne jest wiele czynników, a najważniejszym z nich jest zdobycie jak największej ilości klientek. Dlatego postanowiła uruchomić swój mały domowy kącik kosmetyczny, gdzie może przyjmować swoje nowo pozyskane klientki.

Claudia nails specjalizuje się w manicure (każdego rodzaju), pedicure oraz depilacji. Tutaj także zapraszamy osoby, które pragną wyregulować sobie brwi lub nałożyć hennę. W tym miejscu poczujesz indywidualizm, także ciepłą i sympatyczną atmosferę. Dzięki Claudia nails twoje paznokcie zdobędą więcej piękna, a ty będziesz uśmiechnięta. Uwierz nam – będziesz chciała tam wracać.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3