Jaskulski hairdresser

Jaskulski hairdresser to sztuka fryzjerstwa połączona z pasją. Robert, bo tak nazywa się ten wirtuoz nożyczek, prowadzi usługi mobilne – jak sam to określa „ kocham jazdę samochodem, tak samo jak włosy”.

Chcąc połączyć te dwie miłości postanowił otworzyć salon na kółkach. Robert od zawsze kochał fryzjerstwo, to stało się jego nie tylko pasją, ale także zarobkiem – doceniają, go najbardziej Ci którzy postanowili mu zaufać, a w swoim miasteczku uważany jest za bohatera włosów.

Kochając fryzjerstwo chciałby w przyszłości założyć swoje atelier w Krakowie – no ale cóż – to wymaga stałych klientów, dlatego, też Robert postanowił dołączyć do naszej akcji #WspieramyLokalsów i sprzedać swoje usługi – bo ma nadzieję, że to pomoże mu w pozyskaniu jak największej ilości klientów, a to będzie rokować na otwarcie biznesu.

Doświadczenie zdobywał u wielu profesjonalnych stylistów, co może potwierdzić wieloma certyfikatami. Najważniejsze, że poświęcił się pasji, a idzie mu to naprawdę rewelacyjnie. Co przedstawiają poniższe zdjęcia.

Jaskulski hairdresser specjalizuje się w fryzjerstwie damsko – męskim, ale nie boi się także obcinać maluchów – bo jak sam mówi „ kocham dzieci, a dzieci kochają mnie”. Kochając to co robi stworzy z Twoich włosów i z Ciebie gwiazdę 🙂 nie żartujemy, taka jest prawda – w końcu sami korzystamy z jego usług.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3